Reklama

Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 3 grudnia 2021 roku

W piątek, 3 grudnia Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 27,95 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 26,695 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 83, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 39 871 sztuk. Obroty wyniosły 996 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 12,62 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 22,84 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W piątek Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,69 proc. do poziomu 67 730 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,4 proc.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »