Reklama

Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 3 stycznia 2022 roku

W poniedziałek, 3 stycznia Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 25,1 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.04 kurs akcji spadł do poziomu 24,605 zł, a następnie o 14.11 wzrósł do wartości 26,45 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 26,44 zł.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 80, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 74 418 sztuk. Obroty wyniosły 1,92 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była czwartą sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 11,19 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 5,40 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 6,18 proc.

W poniedziałek Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,13 proc. do poziomu 70 078 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 5,34 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Huuuge, Inc. (Dover, USA) pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 3,79 proc. do poziomu 23 150 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »