Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 5 stycznia 2023 roku

W czwartek, 5 stycznia Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 21,8 zł, czyli o 0,82 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 21,98 zł. O godzinie 9.06 kurs akcji spadł do poziomu 21,72 zł, a następnie o 11.32 wzrósł do wartości 22,28 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 22 zł.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 83, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 113 316 sztuk. Obroty wyniosły 2,44 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 0,46 proc., w ciągu miesiąca spadła o 7,17 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 16,79 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 0,92 proc.

W czwartek Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,17 proc. do poziomu 59 855 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,09 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Huuuge, Inc. (Dover, USA) pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 1,24 proc. do poziomu 17 340 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »