Reklama

Notowania akcji spółki INC S.A. z 7 maja 2021 roku

W piątek, 7 maja INC S.A. (INC) rozpoczął notowania od poziomu 6,83 zł, czyli o 1,01 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 6,9 zł. O godzinie 9.57 kurs akcji spadł do poziomu 6,7 zł, a następnie o 12.37 wzrósł do wartości 7,3 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 6,99 zł.

Liczba transakcji dla spółki INC S.A. wyniosła 83, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 70 600 sztuk. Obroty wyniosły 485 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 2 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 11,07 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 12,08 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 220,64 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 193,7 proc.

W piątek INC S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,99 proc. do poziomu 62 109 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,3 proc.

Grupa kapitałowa INC posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw i specjalizuje się w usługach dla innowacyjnych podmiotów. W skład Grupy wchodzą m.in. spółka matka pełniąca fukcję Autoryzowanego Doradcy, biuro maklerskie, fundusz typu pre-ipo, polska agencja ratingowa. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »