Notowania akcji spółki InterCars z 29 grudnia 2021 roku

W środę, 29 grudnia InterCars (CAR) rozpoczął notowania od poziomu 460 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 478 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.13 by na zamknięciu spaść do poziomu 471 zł.

Liczba transakcji dla spółki InterCars wyniosła 41, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 951 sztuk. Obroty wyniosły 432 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 8,28 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 8,03 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 99,58 proc.

Reklama

W środę InterCars zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,6 proc. do poziomu 69 149 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,39 proc. Spółki motoryzacyjne do których należy także InterCars pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 2,28 proc. do poziomu 6 687 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek motoryzacyjnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

InterCars to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo–Wschodniej. Oferta obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars także prowadzi sprzedaż motocykli Ducati, zajmuje się regeneracją części samochodowych oraz produkcją przyczep i naczep. Jest również właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »