Reklama

Notowania akcji spółki LiveChat Software z 18 lutego 2021 roku

W czwartek, 18 lutego LiveChat Software (LVC) rozpoczął notowania od poziomu 128,4 zł, czyli o 0,31 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 128,0 zł. O godzinie 9.07 kurs akcji wzrósł do poziomu 129,8 zł, a następnie, o 12.56, spadł do wartości 128 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 128,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki LiveChat Software wyniosła 77, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 64 322 sztuk. Obroty wyniosły 8,13 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 7,72 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 25,64 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 173,19 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 182,2 proc.

W czwartek LiveChat Software zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,55 proc. do poziomu 58 684 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,31 proc. Spółki z sektora IT do których należy także LiveChat Software ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,26 proc. do poziomu 4 011 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor IT zachowywał się gorzej niż LiveChat Software, gdyż wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,26 proc., a wartość spółki wzrosła o 0,31 proc.

LiveChat Software to spółka informatyczna działająca na rynku globalnym i oferująca w modelu SaaS (Software as a Service) usługi wspierające sprzedaż i obsługę klientów. Produkt LiveChat służy do szybkiego i intuicyjnego kontaktu klientów odwiedzających firmową stronę WWW z pracownikami firmy. Spółka koncentruje się na dalszym udoskonalaniu produktu LiveChat przez zespół deweloperów, oferowaniu najwyższej jakości obsługi klienta oraz tworzeniu nowych kanałów pozyskiwania klientów. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »