Reklama

Notowania akcji spółki LiveChat Software z 21 września 2020 roku

W poniedziałek, 21 września LiveChat Software (LVC) rozpoczął notowania od poziomu 92 zł, czyli o 0,33 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 91,7 zł. O godzinie 11.04 kurs akcji spadł do poziomu 88,1 zł, a następnie o 12.00 wzrósł do wartości 94,7 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 94,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki LiveChat Software wyniosła 82, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 41 702 sztuk. Obroty wyniosły 3,84 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była piątą sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,07 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 2,48 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 157,84 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 118,24 proc.

W poniedziałek LiveChat Software zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 2,77 proc. do poziomu 48 448 punktów, a wartość spółki wzrosła o 3,05 proc. Spółki IT do których należy także LiveChat Software ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 2,20 proc. do poziomu 3 779 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża IT zachowywała się dużo gorzej niż LiveChat Software, gdyż wartość indeksu WIG-INFO spadła o 2,20 proc., a wartość spółki wzrosła o 3,05 proc.

LiveChat Software to spółka informatyczna działająca na rynku globalnym i oferująca w modelu SaaS (Software as a Service) usługi wspierające sprzedaż i obsługę klientów. Produkt LiveChat służy do szybkiego i intuicyjnego kontaktu klientów odwiedzających firmową stronę WWW z pracownikami firmy. Spółka koncentruje się na dalszym udoskonalaniu produktu LiveChat przez zespół deweloperów, oferowaniu najwyższej jakości obsługi klienta oraz tworzeniu nowych kanałów pozyskiwania klientów. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »