Reklama

Notowania akcji spółki Mangata Holding z 16 września 2020 roku

W środę, 16 września Mangata Holding (MGT) rozpoczęła notowania od poziomu 47,8 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 46,4 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Mangata Holding wyniosła 8, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 515 sztuk. Obroty wyniosły 24,2 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 5,31 proc., w ciągu miesiąca spadła o 7,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 28,06 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 36,44 proc.

W środę Mangata Holding zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,31 proc. do poziomu 49 883 punktów, a wartość spółki spadła aż o 2,93 proc.

Mangata to holding przemysłowy działający w trzech segmentach operacyjnych: automotive, armatura i automatyka przemysłowa, elementy złączne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »