Reklama

MEDICALG (MDG): Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 10 września 2020 roku

W czwartek, 10 września Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 23,7 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.36 kurs akcji wzrósł do poziomu 23,85 zł, a następnie, o 13.28, spadł do wartości 22,65 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 22,7 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 37, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 17 196 sztuk. Obroty wyniosły 350 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 5,22 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 19,50 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 26,77 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 42,41 proc.

W czwartek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,39 proc. do poziomu 50 561 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,22 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »