Reklama

MEDICALG (MDG): Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 14 kwietnia 2021 roku

Reklama

W środę, 14 kwietnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 28 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 27,5 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 25, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 864 sztuk. Obroty wyniosły 231 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 0,92 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 0,54 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 31,82 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 15,76 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,23 proc. do poziomu 60 147 punktów, a wartość spółki spadła o 1,61 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »