Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 14 października 2020 roku

W środę, 14 października Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 21 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.54 kurs akcji spadł do poziomu 20,75 zł, a następnie o 11.44 wzrósł do wartości 21,4 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 21, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 387 sztuk. Obroty wyniosły 69,6 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 4,68 proc., w ciągu miesiąca spadła o 5,73 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 27,95 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 34,25 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,27 proc. do poziomu 48 596 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,9 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »