Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 15 marca 2021 roku

W poniedziałek, 15 marca Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 27,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.20 kurs akcji wzrósł do poziomu 27,8 zł, a następnie, o 14.44, spadł do wartości 26,8 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 27,35 zł.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 60, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 20 936 sztuk. Obroty wyniosły 557 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była czwartą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,32 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 16,38 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 50,77 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 18,91 proc.

Reklama

W poniedziałek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,14 proc. do poziomu 59 528 punktów, a wartość spółki spadła o 0,91 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »