Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 15 września 2023 roku

W piątek, 15 września Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 35,95 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.18 kurs akcji wzrósł do poziomu 36 zł, a następnie, o 14.24, spadł do wartości 34,15 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 34,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 107, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 35 333 sztuk. Obroty wyniosły 1,21 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,33 proc., w ciągu miesiąca spadła o 22,06 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 398,57 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 183,85 proc.

Reklama

W piątek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,25 proc. do poziomu 67 368 punktów, a wartość spółki spadła o 3,2 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »