Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 16 listopada 2020 roku

W poniedziałek, 16 listopada Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 25 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.16 kurs akcji wzrósł do poziomu 25,9 zł, a następnie, o 15.13, spadł do wartości 24,55 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 25,1 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 64, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 262 sztuk. Obroty wyniosły 410 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 12,56 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 19,81 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 10,20 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 57,47 proc.

W poniedziałek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,56 proc. do poziomu 51 931 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,4 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »