Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 17 września 2020 roku

W czwartek, 17 września Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 22,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 22 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 38, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 860 sztuk. Obroty wyniosły 151 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 4,35 proc., w ciągu miesiąca spadła o 20,29 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 28,92 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 38,02 proc.

Reklama

W czwartek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,31 proc. do poziomu 50 036 punktów, a wartość spółki spadła o 2,65 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »