Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 19 sierpnia 2020 roku

W środę, 19 sierpnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 25,4 zł, czyli o 3,05 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 26,2 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 26,05 zł, a następnie, o 16.00, spadł do wartości 23,6 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 25,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 56, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 39 502 sztuk. Obroty wyniosły 974 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była czwartą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 5,49 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 2,58 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 17,44 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 61,86 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,44 proc. do poziomu 52 262 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,53 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »