Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 21 stycznia 2021 roku

W czwartek, 21 stycznia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 22 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 21,25 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 34, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 13 751 sztuk. Obroty wyniosły 254 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 4,06 proc., w ciągu miesiąca spadła o 3,41 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 3,41 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 4,28 proc.

Reklama

W czwartek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,53 proc. do poziomu 57 227 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,41 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »