Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 23 kwietnia 2021 roku

W piątek, 23 kwietnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 26,2 zł, czyli o 0,38 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 26,3 zł. O godzinie 14.48 kurs akcji spadł do poziomu 25,95 zł, a następnie wzrósł do wartości 26,35 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 27, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 138 sztuk. Obroty wyniosły 134 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 4,36 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 5,89 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 7,55 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 10,71 proc.

Reklama

W piątek Medicalgorithmics zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,03 proc. do poziomu 59 356 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,19 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »