Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 27 sierpnia 2021 roku

W piątek, 27 sierpnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 20,65 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.34 kurs akcji wzrósł do poziomu 20,7 zł, a następnie, o 14.54, spadł do wartości 20,15 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 20,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 31, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 736 sztuk. Obroty wyniosły 117 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 0,97 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 25,55 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 16,73 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 14,82 proc.

Reklama

W piątek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,46 proc. do poziomu 69 775 punktów, a wartość spółki spadła o 1,21 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »