Reklama

MEDICALG (MDG): Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 27 stycznia 2021 roku

W środę, 27 stycznia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 22,35 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.24 kurs akcji wzrósł do poziomu 22,45 zł, a następnie, spadł do wartości 21,5 na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 28, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 933 sztuk. Obroty wyniosły 112 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 3 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 3,80 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 14,00 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 6,93 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 3,15 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 2,3 proc. do poziomu 56 454 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,8 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »