Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 30 sierpnia 2021 roku

W poniedziałek, 30 sierpnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 20,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.10 kurs akcji spadł do poziomu 20,15 zł, a następnie o 10.55 wzrósł do wartości 20,45 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 20,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 7 914 sztuk. Obroty wyniosły 157 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 2,86 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 19,69 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 18,40 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 15 proc.

Reklama

W poniedziałek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,08 proc. do poziomu 70 527 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »