Reklama

MEDICALG (MDG): Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 7 kwietnia 2021 roku

Reklama

W środę, 7 kwietnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 28 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.54 kurs akcji wzrósł do poziomu 28,15 zł, a następnie, o 11.54, spadł do wartości 27,35 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 27,8 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 31, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 557 sztuk. Obroty wyniosły 153 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 3 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 6,92 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 0,71 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 41,12 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 33,01 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,55 proc. do poziomu 59 695 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,71 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »