Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 7 stycznia 2021 roku

W czwartek, 7 stycznia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 22,9 zł, czyli o 0,22 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 22,95 zł. O godzinie 9.06 kurs akcji spadł do poziomu 22,5 zł, a następnie o 11.34 wzrósł do wartości 23,05 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 22,95 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 25, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 701 sztuk. Obroty wyniosły 128 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 3,38 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 4,32 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 34,21 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 3,38 proc.

W czwartek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,86 proc. do poziomu 59 688 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »