Reklama

Notowania akcji spółki Millennium Bank z 24 stycznia 2022 roku

W poniedziałek, 24 stycznia Millennium Bank (MIL) rozpoczęło notowania od poziomu 8,38 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.20 kurs akcji wzrósł do poziomu 8,62 zł, a następnie, o 16.20, spadł do wartości 7,72 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 7,81 zł.

Liczba transakcji dla spółki Millennium Bank wyniosła 113, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 808 522 sztuk. Obroty wyniosły 14,7 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 13,22 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 0,32 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 98,22 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 5,05 proc.

Reklama

W poniedziałek Millennium Bank zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 4,4 proc. do poziomu 66 220 punktów, a wartość spółki spadła aż o 6,8 proc. Spółki z sektora bankowego do których należy także Millennium Bank ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-BANKI spadła o 4,11 proc. do poziomu 8 695 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży bankowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Millenium to ogólnopolski, uniwersalny bank oferujący swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Dzięki swoimi spółkom zależnym i firmom współpracującym, bank od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji. Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »