Reklama

Notowania akcji spółki Millennium Bank z 26 listopada 2021 roku

W piątek, 26 listopada Millennium Bank (MIL) rozpoczęło notowania od poziomu 7,6 zł, czyli o 3,98 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 7,915 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 7,79 zł, a następnie, o 10.24, spadł do wartości 7,46 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 7,65 zł.

Liczba transakcji dla spółki Millennium Bank wyniosła 94, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 414 904 sztuk. Obroty wyniosły 10,8 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 5,56 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 10,42 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 164,16 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 173,41 proc.

W piątek Millennium Bank zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 3,51 proc. do poziomu 66 441 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 3,35 proc. Spółki z branży bankowej do których należy także Millennium Bank ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-BANKI spadła o 5,59 proc. do poziomu 8 218 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora bankowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Millenium to ogólnopolski, uniwersalny bank oferujący swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Dzięki swoimi spółkom zależnym i firmom współpracującym, bank od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji. Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »