Reklama

Notowania akcji spółki ML System S.A. z 21 lipca 2021 roku

W środę, 21 lipca ML System S.A. (MLS) rozpoczął notowania od poziomu 109,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 112,8 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.48 by na zamknięciu spaść do poziomu 111,2 zł.

Liczba transakcji dla spółki ML System S.A. wyniosła 70, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 590 sztuk. Obroty wyniosły 604 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 6 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 8,25 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 4,71 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 85,95 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 33,33 proc.

Reklama

W środę ML System S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,49 proc. do poziomu 67 094 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,65 proc. Spółki z sektora energetycznego do których należy także ML System S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 2,17 proc. do poziomu 2 527 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży energetycznej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

ML System specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów opartych na technologiach ogniw fotowoltaicznych (PV), w tym zintegrowanych z budynkami (BIPV), służących do pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »