Reklama

Notowania akcji spółki ML System S.A. z 4 stycznia 2021 roku

W poniedziałek, 4 stycznia ML System S.A. (MLS) rozpoczął notowania od poziomu 84,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 91,6 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.48 by na zamknięciu spaść do poziomu 91 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki ML System S.A. wyniosła 111, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 32 809 sztuk. Obroty wyniosły 2,83 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 17,27 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 12,90 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 230,91 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 3,88 proc.

W poniedziałek ML System S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 57 955 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 8,08 proc. Spółki z sektora energetycznego do których należy także ML System S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 5,44 proc. do poziomu 2 152 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży energetycznej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

ML System specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów opartych na technologiach ogniw fotowoltaicznych (PV), w tym zintegrowanych z budynkami (BIPV), służących do pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »