Reklama

Notowania akcji spółki Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. z 9 grudnia 2021 roku

W czwartek, 9 grudnia Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. (MBR) rozpoczął notowania od poziomu 370 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 380 zł - spółka osiągnęła o godzinie 14.20 by na zamknięciu spaść do poziomu 378 zł.

Liczba transakcji dla spółki Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. wyniosła 54, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 984 sztuk. Obroty wyniosły 3,09 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni wtorek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 1,07 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 3,28 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 78,30 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 80 proc.

W czwartek Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,59 proc. do poziomu 68 327 punktów, a wartość spółki wzrosła o 2,16 proc.

Działalność spółki koncentruje się w czterech powiązanych ze sobą obszarach: utylizacja odpadów, paliwa alternatywne, nawierzchnie betonowe oraz pozostała działalność wspierająca. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »