Reklama

Notowania akcji spółki Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. z 31 stycznia 2022 roku

W poniedziałek, 31 stycznia Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. (MBR) rozpoczął notowania od poziomu 388 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.21 kurs akcji wzrósł do poziomu 392 zł, a następnie, o 13.26, spadł do wartości 386 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 389 zł.

Liczba transakcji dla spółki Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. wyniosła 66, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 191 sztuk. Obroty wyniosły 1,24 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 2 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,23 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 1,30 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 35,07 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,3 proc.

W poniedziałek Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,79 proc. do poziomu 67 418 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,26 proc.

Działalność spółki koncentruje się w czterech powiązanych ze sobą obszarach: utylizacja odpadów, paliwa alternatywne, nawierzchnie betonowe oraz pozostała działalność wspierająca. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »