Notowania akcji spółki Molecure S.A. z 8 lutego 2023 roku

W środę, 8 lutego Molecure S.A. (MOC) rozpoczęło notowania od poziomu 17,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.52 kurs akcji wzrósł do poziomu 17,66 zł, a następnie, o 16.33, spadł do wartości 17,04 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 17,38 zł.

Liczba transakcji dla spółki Molecure S.A. wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 278 sztuk. Obroty wyniosły 91,7 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 0,35 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 18,23 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 53,09 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 21,88 proc.

Reklama

W środę Molecure S.A. zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,76 proc. do poziomu 60 952 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,05 proc.

Firma biotechnologiczna, specjalizująca się w poszukiwaniu, rozwoju i komercjalizacji nowych leków stosowanych w terapii chorób zapalnych i nowotworowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »