Reklama

Notowania akcji spółki Netia z 16 listopada 2020 roku

W poniedziałek, 16 listopada Netia (NET) rozpoczęła notowania od poziomu 4,71 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.32 kurs akcji spadł do poziomu 4,7 zł, a następnie o 16.49 wzrósł do wartości 4,78 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Netia wyniosła 11, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 14 945 sztuk. Obroty wyniosły 70 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 5,05 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 6,22 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 6,46 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 8,14 proc.

W poniedziałek Netia zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,56 proc. do poziomu 51 931 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,49 proc. Spółki telekomunikacyjne do których należy także Netia pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-TELEKOM wzrosła o 0,47 proc. do poziomu 902 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek telekomunikacyjnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Netia jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Świadczy usługi przewodowe usługi telefoniczne, głosowe usługi telekomunikacyjne, usługi transmisji danych, usługi telewizyjne, telefonii komórkowej oraz szerokopasmowego dostępu do internetu zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »