Notowania akcji spółki ONDE SA z 12 maja 2022 roku

W czwartek, 12 maja ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 11,56 zł, czyli o 2,86 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 11,9 zł. O godzinie 9.06 kurs akcji wzrósł do poziomu 11,6 zł, a następnie, o 11.40, spadł do wartości 10,84 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 11,32 zł.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 52, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 30 308 sztuk. Obroty wyniosły 334 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 25,53 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 36,12 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W czwartek ONDE SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,53 proc. do poziomu 53 075 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,87 proc. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-ENERG spadła o 1,95 proc. do poziomu 2 562 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »