Reklama

Notowania akcji spółki ONDE SA z 13 lipca 2022 roku

W środę, 13 lipca ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 12,52 zł, czyli o 0,16 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 12,5 zł. O godzinie 9.51 kurs akcji wzrósł do poziomu 12,62 zł, a następnie, o 14.27, spadł do wartości 11,9 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 38, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 601 sztuk. Obroty wyniosły 189 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 15,31 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 5,31 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W środę ONDE SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,43 proc. do poziomu 52 441 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,8 proc. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-ENERG spadła o 0,59 proc. do poziomu 2 897 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »