Reklama

Notowania akcji spółki ONDE SA z 20 czerwca 2022 roku

W poniedziałek, 20 czerwca ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 11,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.15 kurs akcji wzrósł do poziomu 11,32 zł, a następnie, o 10.00, spadł do wartości 11 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 7 281 sztuk. Obroty wyniosły 80,7 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,65 proc., w ciągu miesiąca spadła o 14,60 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W poniedziałek ONDE SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,59 proc. do poziomu 52 940 punktów, a wartość spółki spadła o 2,65 proc. Spółki z sektora energetycznego do których należy także ONDE SA pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 1,28 proc. do poziomu 3 098 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży energetycznej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor energetyczny zachowywał się dużo lepiej niż ONDE SA, gdyż wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 1,28 proc., a wartość spółki spadła o 2,65 proc.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »