Notowania akcji spółki ONDE SA z 20 listopada 2023 roku

W poniedziałek, 20 listopada ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 12,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.22 kurs akcji spadł do poziomu 12,32 zł, a następnie o 13.01 wzrósł do wartości 12,62 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 12,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 50, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 14 746 sztuk. Obroty wyniosły 173 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,67 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 7,69 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 48,58 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 26,89 proc.

Reklama

W poniedziałek ONDE SA zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,93 proc. do poziomu 74 784 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 1,22 proc. do poziomu 2 480 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża energetyczna zachowywała się dużo lepiej niż ONDE SA, gdyż wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 1,22 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »