Notowania akcji spółki ONDE SA z 29 marca 2023 roku

W środę, 29 marca ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 14,46 zł, czyli o 2,41 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 14,12 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 14,12 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 63, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 21 170 sztuk. Obroty wyniosły 301 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 7,66 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 0,99 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 25,71 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 44,41 proc.

Reklama

W środę ONDE SA zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,71 proc. do poziomu 57 173 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,56 proc. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 0,02 proc. do poziomu 1 961 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »