Reklama

Notowania akcji spółki ONDE SA z 3 października 2022 roku

W poniedziałek, 3 października ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 8,1 zł, czyli o 0,75 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 8,04 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 8,33 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.42 by na zamknięciu spaść do poziomu 8,1 zł.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 30 288 sztuk. Obroty wyniosły 249 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 3 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 6,90 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 26,63 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 66,94 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 67,07 proc.

W poniedziałek ONDE SA zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,74 proc. do poziomu 46 312 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,75 proc. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 2,29 proc. do poziomu 2 073 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »