Reklama

Notowania akcji spółki Oponeo.pl z 11 grudnia 2020 roku

W piątek, 11 grudnia Oponeo.pl (OPN) rozpoczął notowania od poziomu 40 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.16 kurs akcji wzrósł do poziomu 40,4 zł, a następnie, o 10.25, spadł do wartości 39,4 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 39,9 zł.

Liczba transakcji dla spółki Oponeo.pl wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 769 sztuk. Obroty wyniosły 661 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Reklama

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 5 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 19,10 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 22,02 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 81,36 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 77,33 proc.

W piątek Oponeo.pl zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,3 proc. do poziomu 55 501 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,25 proc.

Oponeo.pl sprzedaje opony i felgi przez internet. Obecnie jest liderem branży oponiarskiej w kraju, posiada także kilkanaście sklepów zagranicznych w Europie i USA. Marką spółki i jej głównym portalem jest Oponeo.pl - największa w Europie baza informacji na temat opon samochodowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »