Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 11 października 2021 roku

W poniedziałek, 11 października PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 42,8 zł, czyli o 3,38 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 41,4 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 41,16 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 48, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 994 sztuk. Obroty wyniosły 412 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 0,82 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 7,71 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W poniedziałek PCF Group S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,54 proc. do poziomu 74 460 punktów, a wartość spółki spadła o 0,58 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »