Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 25 stycznia 2022 roku

We wtorek, 25 stycznia PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 49,6 zł, czyli o 0,64 proc. mniej niż na zamknięciu poniedziałkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 49,92 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 50,6 zł - spółka osiągnęła o godzinie 11.13 by na zamknięciu spaść do poziomu 50,35 zł.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 55, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 12 301 sztuk. Obroty wyniosły 596 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 4 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 8,54 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,34 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 34,61 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 3,01 proc.

We wtorek PCF Group S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,25 proc. do poziomu 67 047 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,86 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »