Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 9 grudnia 2021 roku

W czwartek, 9 grudnia PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 50,05 zł, czyli o 0,3 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 50,2 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 47,5 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 41, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 891 sztuk. Obroty wyniosły 377 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 4 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 6,58 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 18,02 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W czwartek PCF Group S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,59 proc. do poziomu 68 327 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,19 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »