Reklama

Notowania akcji spółki Polski Bank Komórek Macierzystych z 7 maja 2021 roku

W piątek, 7 maja Polski Bank Komórek Macierzystych (BKM) rozpoczął notowania od poziomu 80 zł, czyli o 0,5 proc. więcej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 79,6 zł. O godzinie 9.58 kurs akcji spadł do poziomu 79 zł, a następnie wzrósł do wartości 81 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Polski Bank Komórek Macierzystych wyniosła 8, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 793 sztuk. Obroty wyniosły 63,1 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,53 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 8,87 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 33,66 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 33,22 proc.

W piątek Polski Bank Komórek Macierzystych zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,99 proc. do poziomu 62 109 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,76 proc.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek w Polsce. Spółce zaufało 85 proc. wszystkich rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »