Reklama

Notowania akcji spółki Quercus z 16 lipca 2021 roku

W piątek, 16 lipca Quercus (QRS) rozpoczął notowania od poziomu 4,9 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 12.50 kurs akcji wzrósł do poziomu 4,93 zł, a następnie, o 16.10, spadł do wartości 4,87 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 4,9 zł.

Liczba transakcji dla spółki Quercus wyniosła 16, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 525 sztuk. Obroty wyniosły 39,9 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 2,00 proc., w ciągu miesiąca spadła o 6,49 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 35,36 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 13,95 proc.

Reklama

W piątek Quercus zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,05 proc. do poziomu 67 329 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Quercus to niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Koncentruje się na tworzeniu unikalnych produktów adresowanych głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów, korzystających z usług private banking. Strategie funduszy zarządzanych przez spółkę podążają w dwóch kierunkach: produktów typu absolute return, których celem jest osiąganie stabilnych stóp zwrotu w ujęciu nominalnym oraz produktów typu aggressive growth, których celem jest maksymalizacja stóp zwrotu w długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »