Reklama

Notowania akcji spółki Quercus z 22 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 22 listopada Quercus (QRS) rozpoczął notowania od poziomu 4,13 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.17 kurs akcji wzrósł do poziomu 4,2 zł, a następnie, o 10.40, spadł do wartości 4,1 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 4,18 zł.

Liczba transakcji dla spółki Quercus wyniosła 18, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 410 sztuk. Obroty wyniosły 63,4 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 5,00 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 3,69 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 34,84 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 34,84 proc.

Reklama

W poniedziałek Quercus zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,11 proc. do poziomu 69 340 punktów, a wartość spółki wzrosła o 1,21 proc.

Quercus to niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Koncentruje się na tworzeniu unikalnych produktów adresowanych głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów, korzystających z usług private banking. Strategie funduszy zarządzanych przez spółkę podążają w dwóch kierunkach: produktów typu absolute return, których celem jest osiąganie stabilnych stóp zwrotu w ujęciu nominalnym oraz produktów typu aggressive growth, których celem jest maksymalizacja stóp zwrotu w długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »