Reklama

Notowania akcji spółki Quercus z 5 lipca 2021 roku

W poniedziałek, 5 lipca Quercus (QRS) rozpoczął notowania od poziomu 5,1 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.37 kurs akcji wzrósł do poziomu 5,16 zł, a następnie, o 13.41, spadł do wartości 5,04 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 5,1 zł.

Liczba transakcji dla spółki Quercus wyniosła 20, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 639 sztuk. Obroty wyniosły 58,5 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 0,39 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 37,84 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 29,44 proc.

Reklama

W poniedziałek Quercus zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,48 proc. do poziomu 67 350 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Quercus to niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Koncentruje się na tworzeniu unikalnych produktów adresowanych głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów, korzystających z usług private banking. Strategie funduszy zarządzanych przez spółkę podążają w dwóch kierunkach: produktów typu absolute return, których celem jest osiąganie stabilnych stóp zwrotu w ujęciu nominalnym oraz produktów typu aggressive growth, których celem jest maksymalizacja stóp zwrotu w długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »