Reklama

Notowania akcji spółki R22 z 12 października 2020 roku

W poniedziałek, 12 października R22 (R22) rozpoczął notowania od poziomu 30,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 30 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki R22 wyniosła 32, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 471 sztuk. Obroty wyniosły 165 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,61 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 7,29 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 56,81 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 32,61 proc.

W poniedziałek R22 zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,51 proc. do poziomu 48 938 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

R22 to holding spółek technologicznych, oferujący: usługi hostingowe i sprzedaż domen, usługi omnichannel communication (automatyzujące komunikację elektroniczną z odbiorcami) oraz usługi telekomunikacyjne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »