Notowania akcji spółki R22 z 17 stycznia 2022 roku

W poniedziałek, 17 stycznia R22 (R22) rozpoczął notowania od poziomu 51,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 50,7 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki R22 wyniosła 8, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 495 sztuk. Obroty wyniosły 150 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Większość transakcji była na zamknięciu.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,92 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 9,09 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 34,21 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 0,39 proc.

Reklama

W poniedziałek R22 zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,43 proc. do poziomu 72 250 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,78 proc.

R22 to holding spółek technologicznych, oferujący: usługi hostingowe i sprzedaż domen, usługi omnichannel communication (automatyzujące komunikację elektroniczną z odbiorcami) oraz usługi telekomunikacyjne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »