Reklama

Notowania akcji spółki Ryvu Therapeutics z 2 lutego 2022 roku

W środę, 2 lutego Ryvu Therapeutics (RVU) rozpoczęło notowania od poziomu 54 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.18 kurs akcji spadł do poziomu 53 zł, a następnie o 13.19 wzrósł do wartości 54,6 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 53,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki Ryvu Therapeutics wyniosła 21, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 2 063 sztuk. Obroty wyniosły 109 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 3,08 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 5,10 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 3,88 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 5,1 proc.

Reklama

W środę Ryvu Therapeutics zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,33 proc. do poziomu 68 876 punktów, a wartość spółki spadła o 0,74 proc.

Polska firma biotechnologiczna działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych przede wszystkim w obszarze onkologicznym. Rozwija szereg projektów znajdujących się w zarówno w fazie klinicznej jak i na etapach przedklinicznych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »