Reklama

Notowania akcji spółki Sanok Rubber Company z 1 września 2021 roku

W środę, 1 września Sanok Rubber Company (SNK) rozpoczął notowania od poziomu 24,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 24 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Sanok Rubber Company wyniosła 18, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 105 sztuk. Obroty wyniosły 75,1 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,82 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 1,68 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 65,75 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 71,02 proc.

Reklama

W środę Sanok Rubber Company zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,09 proc. do poziomu 70 996 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki motoryzacyjne do których należy także Sanok Rubber Company pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 0,38 proc. do poziomu 6 366 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży motoryzacyjnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor motoryzacyjny zachowywał się lepiej niż Sanok Rubber Company, gdyż wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 0,38 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Sanok Rubber Company to czołowy krajowy producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami. Produkcja przeznaczona jest na potrzeby m.in. przemysłu motoryzacyjnego, budownictwa, rolnictwa, w sprzęcie AGD, w przemyśle farmaceutycznym. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »