Reklama

Notowania akcji spółki Sanok Rubber Company z 17 maja 2021 roku

W poniedziałek, 17 maja Sanok Rubber Company (SNK) rozpoczął notowania od poziomu 25,7 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.19 kurs akcji spadł do poziomu 25,4 zł, a następnie o 10.09 wzrósł do wartości 26 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 25,7 zł.

Liczba transakcji dla spółki Sanok Rubber Company wyniosła 40, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 18 707 sztuk. Obroty wyniosły 469 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 16,29 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 10,78 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 117,80 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 91,08 proc.

Reklama

W poniedziałek Sanok Rubber Company zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,38 proc. do poziomu 63 095 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki motoryzacyjne do których należy także Sanok Rubber Company pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 0,44 proc. do poziomu 5 267 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora motoryzacyjnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża motoryzacyjna zachowywała się lepiej niż Sanok Rubber Company, gdyż wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 0,44 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Sanok Rubber Company to czołowy krajowy producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami. Produkcja przeznaczona jest na potrzeby m.in. przemysłu motoryzacyjnego, budownictwa, rolnictwa, w sprzęcie AGD, w przemyśle farmaceutycznym. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »